Ιδιαίτερα στο φροντιστήριο

Κατερίνα Μαλούχου

Διεθνών, Ευρωπαϊκών και Περιφερειακών σπουδών Αθήνας / 2020

Ιδιαίτερα στο φροντιστήριο

Το φροντιστήριό μας παρέχει τη δυνατότητα, σε όσους μαθητές του το χρειάζονται και το επιθυμούν, να παρακολουθήσουν ενισχυτικά ιδιαίτερα μαθήματα στο φροντιστήριο.

Η απόφαση για τη διεξαγωγή των μαθημάτων αυτών λαμβάνεται μόνο αν αυτό κριθεί αναγκαίο από τον υπεύθυνο διδάσκοντα καθηγητή και εφόσον συμφωνούν ο μαθητής και οι γονείς του. Σε κάθε περίπτωση, επιδιώκεται να προσφερθεί στον μαθητή η καλύτερη δυνατή βοήθεια με το χαμηλότερο δυνατό κόστος.

Έτσι, το φροντιστήριό μας καταφέρνει να συνδυάζει όλα τα θετικά στοιχεία της οργανωμένης φροντιστηριακής εκπαίδευσης και ταυτοχρόνως να προσφέρει τη δυνατότητα ενισχυτικών ιδιαιτέρων μαθημάτων με τους έμπειρους καθηγητές του φροντιστηρίου, μαθημάτων που καλύπτουν τις ξεχωριστές μαθησιακές ανάγκες κάθε μαθητή.

Θέλεις να σε προετοιμάσουν οι ειδικοί στη Θεωρητική;

ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΩΣ