Οι ειδικοί
στη Θεωρητική!
 
Ακολουθήστε μας

Ανά χρονιά επιτυχίας
1009
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1009,stockholm-core-2.1.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-7.0,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_over_content,,qode_grid_1200,qode_menu_left,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Ιωάννα Μάρη

1η Ψυχολογίας Αθήνας (Πάντειο) / 2020

Νίκος Ρέντζος

8ος Νομική Αθήνας / 2017

Ανά χρονιά επιτυχίας

ΠΕΔΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
1ο ΔΑΒΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΛΑΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΙΑΣΩΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ NOMIKHΣ KOMOTHNHΣ
1ο ΣΠΑΗ ΣΤΕΛΛΑ NOMIKHΣ KOMOTHNHΣ
1ο ΜΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΜΑΡΑΣΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1ο ΓΚΟΝΤΖΟΣ ΙΑΣΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
1ο ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 12η ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΜΑΥΡΑΚΗ ΦΑΙΔΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο ΜΟΥΛΗ ΕΛΕΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο ΜΑΛΟΥΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΚΑΛΚΟΥΝΙΑ ΧΡΥΣΑ 29η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΒΕΝΕΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΒΕΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΧΑΛΙΚΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΨΑΡΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΚΙΝΤΑ ΑΝΘΗ 23η ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο Δ……….. Α….. ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΑΦΑΣΗ ΕΦΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο Π…….. Ν… ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΤΣΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΟΤΣΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 22η ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
1ο ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΕΛΕΝΑ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Α.Σ.Κ.Τ.)
1ο Μ………………… Δ……….. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΜΠΡΟΚΟΥ ΕΛΕΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΛΗ 18η ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1ο ΜΟΡΦΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1ο ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 41η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΤΣΙΒΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
1ο ΜΑΚΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΒΟΛΟΥ
1ο ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1ο ΤΣΑΠΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
1ο Σ……………. Ν……….. ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
1ο Κ…………….. Δ………… 3ος ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΒΑΓΙΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΠΟΛΟΠΕΤΡΑΚΗ ΖΑΧΑΡΩ 12η ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
1ο ΜΑΥΡΟΘΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
1ο ΓΑΡΑΤΖΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
1ο Σ……………….. Μ……….. ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
1ο Ν…… Ι…… ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΠΕΠΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
2ο ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 11η ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
2ο ΦΥΡΟΓΕΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
2ο ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
2ο ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
2ο ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
4ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΟΠΑ)
4ο ΜΑΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΔΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
1ο ΘΕΟΤΟΚΑ ΣΟΦΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1ο ΜΠΙΝΙΟΥ ΚΟΡΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΦΥΡΟΓΕΝΗ ΚΑΛΥΨΩ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΚΟΡΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΤΣΑΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΤΖΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΤΟΚΑ ΑΘΗΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1ο ΚΑΡΜΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
1ο ΚΟΜΠΟΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο ΣΜΥΡΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο ΔΕΛΗΒΟΡΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΧΑΡΕΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΠΙΕΡΡΟΥΤΣΑΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΠΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΚΑΦΑΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΛΑΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΡΟΥΣΣΙΑ ΚΛΕΙΩ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΣΗΦΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΞΙΦΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΖΗΣΗ ΘΩΜΑΪΣ 18η ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΟΪΔΗ ΛΥΔΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΚΗ ΖΩΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΠΕΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
1ο ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΜΠΕΛΕΓΡΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1ο ΜΠΕΝΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1ο ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
1ο ΝΤΑΒΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΣΑΛΑΡΗ ΗΛΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 25η ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΔΕΜΕΝΑΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΣΑΛΟΥΡΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 17η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΕΒΕΛΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΞΥΔΙΑ ΕΒΕΛΙΝΑ 24η ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΜΑΚΡΥΝΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΣΤΕΚ)
1ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ 19η ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
1ο ΜΑΣΤΡΑΝΔΡΕΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΧΟΝΔΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΑΣΚΤ)
1ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΤΡΙΧΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1ο ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1ο ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
1ο ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
1ο Α…………. Α…………. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΟΝΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
1ο ΠΕΠΠΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΜΠΑΛΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
1ο ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1ο ΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΔΑ)
1ο ΤΖΑΦΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
2ο ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ -ΣΟΦΙΑ  (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)
2ο ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ ΒΕΡΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)
2ο ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗ ΣΗΛΙΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
2ο ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΞΑΝΘΗΣ
2ο ΚΑΤΣΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΩΚΕΑΝΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΙΩΝ ΒΙΟΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
3ο ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΥ ΒΙΚΥ  (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 20ή ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΑΘΗΝΑΣ
3ο ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ   (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΔΑ)
3ο ΛΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3ο ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ   (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4ο ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
4ο ΑΡΜΑΤΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ  ΑΘΗΝΑΣ
4ο ΛΑΔΑΣ ΣΤΑΘΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ  ΑΘΗΝΑΣ
4ο ΞΥΔΑ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ)
4ο ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΛΑΟΥΡΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ  ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
4ο ΑΓΚΟΡΑ ΛΑΕΡΤ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ  ΑΡΤΑΣ
ΠΕΔΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
1ο ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΩ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΕΝΑΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΦΙΛΙΠΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΚΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ  (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΣΕΝΤΟΝΑ ΑΝΘΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1ο ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1ο ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ος ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 7ος ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο Μ……..  Α……… ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο Κ…………..  Ε………… ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΤΑΣΙΑ ΛΕΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΜΠΙΝΙΟΥ ΚΟΡΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΡΜΗΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΡΑΠΤΗ ΜΕΝΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο Ν…………. Σ……. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΔΟΥΦΕΞΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
1ο ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΑΣΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
1ο Α……..  Π…….. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
1ο ΚΕΚΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
1ο ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΜΙΝΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
1ο ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
1ο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
1ο Κ……… Ν….. ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1ο Α……… Π….. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
1ο Β……. Ε……. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΑΛΗΓΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1ο Τ………. Κ……… ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1ο ΣΥΡΜΑΣ ΜΑΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1ο ΤΟΥΜΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1ο ΨΕΒΕΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΘΗΝΑΣ
1ο Δ………….. Μ………. ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
2ο ΡΟΥΦΟΓΑΛΗ ΑΝΤΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)
2ο ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)
2ο ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
2ο ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2ο ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
3ο ΓΙΟΥΣΟΥΦΟΓΛΟΥ ΟΛΓΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
3ο ΝΤΟΝΤΟΥ ΔΩΡΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
3ο ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ  ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4ο ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΟΥ ΒΕΡΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΔΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
1ο ΡΕΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΣ 8ος ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΒΡΥΖΑ ΗΡΩ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΦΡΥΣΑΛΑΚΗ ΕΛΛΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1ο ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΦΑΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΚΥΡΙΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΚΥΒΕΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΑΒΡΙΘΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΦΑΡΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο ΝΤΟΥΝΙΑ ΜΥΡΤΩ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΔΕΝΔΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΩΝ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ  ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΔΡΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ  ΘΟΔΩΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΒΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΤΣΙΑΒΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΜΑΝΤΩ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
1ο ΝΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1ο ΛΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
1ο ΑΓΡΙΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΔΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΤΑΛΟΥΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ  ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
1ο ΔΑΚΟΡΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1ο Θ………………….. Α…………. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΡΟΔΟΥ
1ο Δ………………… Α………. ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΓΚΑΒΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΑΡΑΓΚΑΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
2ο ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)
2ο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)
2ο ΧΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
2ο ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ  (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
2ο ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΜΑΝΘΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
3ο ΚΑΔΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΔΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
1ο ΠΑΤΣΑΡΗ ΙΡΙΔΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΑΓΙΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΣΤΕΛΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΓΚΟΝΤΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΣΤΑΜΟΥ ΟΛΓΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΜΑΝΤΣΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΤΣΙΓΚΑ ΦΙΛΙΩ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1ο ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1ο ΛΙΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Α.Σ.Κ.Τ.)
1ο ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
1ο ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
1ο ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
3ο ΖΑΜΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
4ο ΚΑΣΑΠΛΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΔΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
1ο ΚΑΔΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΤΖΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΣΤΕΦΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΟΛΓΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΟΚΚΟΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ – ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1ο ΚΟΥΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ – ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΚΟΙΝΟΥΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΚΟΪΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΑΡΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΗΡΩ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΠΛΑΓΓΕΣΗ ΒΑΛΕΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΩΝ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΤΑΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΜΟΥΖΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΩΛΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΤΣΙΡΙΠΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΜΠΙΚΑ ΛΥΔΙΑ – ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΠΑΦΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΤΟΜΑΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1ο ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΤΣΑΓΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
1ο ΚΟΝΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΛΙΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
3ο ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3ο ΤΟΥΡΚΙΣΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΜΑΡΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3ο ΤΡΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
3ο ΚΑΡΔΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3ο ΚΥΖΙΡΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
4ο ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΕΛΛΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ο.Π.Α.)
4ο ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
4ο ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΜΑΝΤΩ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΔΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
1ο ΝΤΡΕΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΠΑΠΑΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΜΑΚΡΗΣ ΙΑΣΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΒΗΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΤΖΙΜΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1ο ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2ο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ  (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
2ο ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (Ε.Μ.Π.)
2ο ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΕΥΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΩΝ
3ο ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3ο ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
3ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ  (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
3ο ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
3ο ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
4ο ΦΑΦΟΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΑΣΟΕΕ)
4ο ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4ο ΒΑΛΑΣΙΔΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΔΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΕΙΡΑ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
1ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)
1ο ΛΙΑΝΕΡΗ ΣΑΝΤΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
1ο ΜΠΑΛΝΤΟΥΚΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1ο ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΚΑΡΥΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ
1ο ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
1ο ΤΣΑΒΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
4ο ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΑΣΟΕΕ)
4ο ΑΓΓΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚOΤΗΤΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
Θέλεις να γράψεις τη δική σου ιστορία επιτυχίας;

Θέλεις να γράψεις τη δική σου ιστορία επιτυχίας;

ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΩΣ