Οι ειδικοί
στη Θεωρητική!
 
Ακολουθήστε μας

Σχολές 2ου, 3ου & 4ου ε.π. (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ/ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ)
1619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1619,page-child,parent-pageid-1095,stockholm-core-2.1.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-7.0,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_over_content,,qode_grid_1200,qode_menu_left,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
Ανά σχολή επιτυχίας

Στην ενότητα αυτή παρουσιάζονται μαθήτριες / μαθητές του φροντιστηρίου που

  • είτε παρακολούθησαν στο φροντιστήριό μας μόνο το μάθημα της Έκθεσης / των Νέων Ελληνικών
  • είτε πέρασαν –μέσω Θεωρητικής κατεύθυνσης / Ανθρωπιστικών σπουδών – σε σχολές του 2ου, του 3ου και του 4ου επιστημονικού πεδίου (όταν αυτό επιτρεπόταν από το ισχύον σύστημα εισαγωγής).

Σχολές 2ου Επιστημονικού Πεδίου
(Μόνο Έκθεση/Νέα Ελληνικά)

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2021
ΠΑΠΑΔΗ ΕΥΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2021
ΡΟΥΦΟΓΑΛΗ ΑΝΤΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2018
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2017

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2014

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ -ΣΟΦΙΑ  (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ ΒΕΡΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019
ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2018

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2017

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2018
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2014

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2018

ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2021
ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗ ΣΗΛΙΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2017

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΧΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2017

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΦΥΡΟΓΕΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2020
ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΕΥΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2014

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) – 11η 2020
ΤΡΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2015

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2020
ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2020

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2020

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019

ΩΚΕΑΝΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΙΩΝ ΒΙΟΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΜΑΝΘΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2017

Σχολές 3ου Επιστημονικού Πεδίου

ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΑΡΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2021
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2021
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2014

ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2014

ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΓΙΟΥΣΟΥΦΟΓΛΟΥ ΟΛΓΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2018
ΝΤΟΝΤΟΥ ΔΩΡΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2018

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
Σ…………. Σ…..…. (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2021
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2014

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2018

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2014

ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019

ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΥ ΒΙΚΥ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) – 20ή 2019

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΖΑΜΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 2016

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΚΑΔΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2017

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2015
ΚΥΖΙΡΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2015
ΚΑΡΔΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2015

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2021

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2018

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΛΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΤΟΥΡΚΙΣΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΜΑΡΙΑ 2015

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2014

Σχολές 4ου Επιστημονικού Πεδίου

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΟΠΑ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) – 9η 2020
ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΕΛΛΥ 2015

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΑΣΟΕΕ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2013

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΟΥ ΒΕΡΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2018
ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2014

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΑΣΟΕΕ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΦΑΦΟΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2014

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑ.Δ.Α.)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2021
ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2021

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΛΙΑΚΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2021
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2015
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΜΑΝΤΩ 2015
ΒΑΛΑΣΙΔΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2014

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΚΑΣΑΠΛΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2016

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΜΑΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2020

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΑΡΜΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΛΑΔΑΣ ΣΤΑΘΗΣ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019

ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΞΥΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΛΑΟΥΡΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019

ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚOΤΗΤΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2013

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΡΤΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΑΓΚΟΡΑ ΛΑΕΡΤ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2019

ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
Δ………….. Μ………. 2018

ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (Ο.Π.Α)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗ ΣΙΛΙΑ (ΜΟΝΟ ΕΚΘΕΣΗ) 2021
Θέλεις να γράψεις τη δική σου ιστορία επιτυχίας;

Θέλεις να γράψεις τη δική σου ιστορία επιτυχίας;

ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΩΣ